Beleidsparticipatie zorgt voor gerichte informatie, inspraak op maat en actieve vormen van participatie en co-creatie in de 25 Gentse wijken

Betrokken Gentenaars

Heel wat Gentenaars zijn begaan met hun stad en wijk. Ze willen weten wat de wijk vandaag te bieden heeft en hoe die morgen zal veranderen. Ze willen meepraten over plannen en projecten en eigen voorstellen doen. En ze willen zich ook actief inzetten voor hun wijk. U ook?

Mee weten, mee spreken en mee doen!

Het Gentse stadsbestuur speelt graag in op die betrokkenheid en laat de Gentenaar mee weten, mee spreken én mee doen!
 
Daarom maken we werk van degelijke informatie, gerichte inspraak en effectieve vormen van actieve participatie en co-creatie, aan de hand van onder meer:
Op die manier kunt u zelf uitmaken in welke mate u mee bouwt aan uw stad en wijk.
 
De dienst Beleidsparticipatie werkt stadsbreed en gebiedsgericht. Hiervoor werd Gent opgedeeld in 25 wijken. Een team van wijkregisseurs staat in voor de nodige afstemming, opvolging en organisatie van de inspraak, participatie en co-creatie. 

 

25 wijken en hun wijkregisseurs

Wijk  wijkregisseur contactgegevens
Gent Binnenstad Joris van Eeckhoven 09 266 82 52 joris.vaneeckhoven@stad.gent
Sluizeken-Tolhuis-Ham Wendy De Man

09 266 82 46  wendy.deman@stad.gent

Macharius-Heirnis Josefien Maes

09 266 83 15  josefien.maes@stad.gent

Brugse Poort-Rooigem  Ilse Van Wambeke

09 266 82 51  ilse.vanwambeke@stad.gent

Watersportbaan-Ekkergem Brigitte Hantson

09 266 82 45  brigitte.hantson@stad.gent

Elisabethbegijnhof-Papegaai-Prinsenhof-Sint-Michiels Brigitte Hantson 09 266 82 45  brigitte.hantson@stad.gent
Rabot-Blaisantvest Josefien Maes 09 266 83 15  josefien.maes@stad.gent
Wondelgem Els Oyaert

09 266 82 82 56 els.oyaert@stad.gent  

Bloemekenswijk Karolien Lecoutere

09 266 82 57  karolien.lecoutere@stad.gent  

Muide-Meulestede-Afrikalaan Karolien Lecoutere 09 266 82 57  karolien.lecoutere@stad.gent  
Gentse Kanaaldorpen en -zone Robert Bosmans

09 266 82 54 robert.bosmans@stad.gent

Oostakker Robert Bosmans 09 266 82 54 robert.bosmans@stad.gent
Dampoort Ilse Van Wambeke 09 266 82 51  ilse.vanwambeke@stad.gent
Sint-Amandsberg Ilse Van Wambeke 09 266 82 51  ilse.vanwambeke@stad.gent
Moscou-Vogelhoek Nathalie Desmet 09 266 82 53 nathalie.desmet@stad.gent
Gentbrugge Fien Matthys

09 266 82 29 josefien.matthys@stad.gent

Oud Gentbrugge Fien Matthys
09 266 82 29 josefien.matthys@stad.gent
Ledeberg Nathalie Desmet 09 266 82 53 nathalie.desmet@stad.gent
     
Zwijnaarde Ann Manhaeve en Katelijne Van den Brande

09 266 82 43 katelijne.vandenbrande@stad.gent

09 266 82 55 ann.manhaeve@stad.gent

 

Nieuw Gent - UZ Els Oyaert

09 266 82 82 56 els.oyaert@stad.gent  

Stationsbuurt Zuid Ann Manhaeve en Katelijne Van den Brande

09 266 82 43 katelijne.vandenbrande@stad.gent

09 266 82 55 ann.manhaeve@stad.gent

Stationsbuurt Noord Ann Manhaeve en Katelijne Van den Brande

09 266 82 43 katelijne.vandenbrande@stad.gent

09 266 82 55 ann.manhaeve@stad.gent

Sint-Denijs-Westrem Peter Lambrecht

09 266 82 41 peter.lambrecht@stad.gent

Mariakerke Ilse Van Wambeke

09 266 82 51 ilse.vanwambeke@stad.gent 

 

 

Drongen Peter Lambrecht 09 266 82 41 peter.lambrecht@stad.gent

 

De overzichtskaart met de 25 wijken vindt u hieronder:

 
 
 

 

 

Actieve betrokkenheid bij de wijk