Brede School skate les op straat

Contact

Een overzicht van de medewerkers die werken rond brede leer- en leefomgeving (Brede School).

Teamcoördinator
Ruud Van de Velde – ruud.vandevelde@stad.gent

Beleidsondersteuner
Liesbet Van Eeckhaut – liesbet.vaneeckhaut@stad.gent

Zomerwerking brede leer- en leefomgeving
Nathalie Van Lier – Nathalie.VanLier@stad.gent

Cultuur en Brede School:
Celesta Daniëls – celesta.daniels@stad.gent
Karen van Gulik – karen.vangulik@stad.gent

Brede School-coördinatoren

Bernadette
Nathalie Van Lier – 0491 08 37 57 – Nathalie.VanLier@stad.gent

Bloemekenswijk
Ingrid Antheunis – 0479 79 15 35 – Ingrid.Antheunis@stad.gent

Brugse Poort-Rooigem
Anne-Sophie Van der Bracht – 0474 74 55 60 – AnneSophie.VanderBracht@stad.gent
(vervanging van Flore De Meester – 0485 11 19 75 – flore.demeester@stad.gent – langdurig afwezig)

Gentbrugge
Marieke Venken – 0487 01 68 29 – marieke.venken@stad.gent

Ledeberg-Moscou-Vogelhoek
Jessica Gilliet – 0478 63 97 99 – jessica.gilliet@stad.gent

Muide-Meulestede-Afrikalaan
Hilde Verbrugge – 0473 65 57 46 – hilde.verbrugge@stad.gent

Nieuw Gent-Steenakker en Ottergemsedries
Els Van de Putte – 0471 12 78 93 – els.vandeputte@stad.gent
Jessica Gilliet – 0478 63 97 99 – jessica.gilliet@stad.gent

Rabot-Blaisantvest
Ingeborg Lierman – 0496 45 11 43 – ingeborg.lierman@stad.gent

Sint-Amandsberg
Katrien De Vuyst – 0478 88 82 48 – katrien.devuyst@stad.gent

Sluizeken-Tolhuis-Ham
Joke Blomme – 0473 69 87 96 – joke.blomme@stad.gent